Nypd Pizza Delivery

Nypd Pizza Delivery

New York Pizza Delivery
New York Pizza Delivery'nin yolculuğu pizzaseverleri "gerçek pizza" ile tanıştırmak için başladı... NYPD, Ankara'nın "en büyük, en lezzetli ve en bol malzemeli" pizzaları ile kısa zamanda tüketicilerin beğenisini kazanmıştır.

Pizzalarını temiz bir ortamda hazırlamaya özen gösteren NYPD, kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile de müşterilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Müşterilerine her zaman leziz ve kaliteli hizmet sağlamak için personelini istihdam etmeden önce eğiten New York Pizza Delivery, kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmeye devam etmektedir.

Gerçek Pizzalalar ile Bağımlılık Yapan Lezzet !

Artık sektöründe, kalite standardının belirleyicisi haline gelen New York Pizza Delivery, üstün hizmet kalitesini, Türkiye geneline yaymayı hedeflemektedir. Bugün, "pizza" denince Ankara'daki tüketicilerin aklına gelen ilk isim olan NYPD, müşterilerine pizzanın yanında dünya mutfağından seçme lezzetler de sunuyor! Kaliteli ürünleri, eğitimli mutfak personeli, geniş servis ağı ve özenli sunumlarıyla pizzada kalite ve lezzetin öncüsü haline gelen NYPD, sizleri de "gerçek pizza" ile tanışmaya davet ediyor!


Yukarı Çık